Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 O titule

* Taký je môj trpasličí králik: naučiť sa chápať povahu zvieraťa
* Získať dôveru už od začiatku: ako sa trpasličí králik stane dôverčivým
* Hry a zábava s trpasličím králikom: ako doma prežiť hodiny plné napätia
* Šťastie v starobe: čo prospieva staršiemu králikovi

približná cena:150,-Sk

vydáva edícia:Máme radi zvieratá

 

Obrazek

O titule

Víte, že zakrslý králík může závodit na překážkové dráze? Víte, co ho ve výběhu nejvíc potěší? Veškeré informace pro to, aby byl váš zakrslý králík spokojený a aktivní se dozvíte v této celobarevné knize, plné informací, tipů a návodů. Zjistíte, jak si vybrat správného zakrslého králíka, jak připravit vhodný domov pro jeho aktivní život, jak jej správně a zdravě krmit a pečovat o něj. Uvidíte, co všechno můžete králíka naučit a jak se u toho budete společně bavit. Najdete zde i informace o nemocech, první pomoci a odchovu mláďat. Extra téme je "Zábavné krmení" a "Dětský koutek". Autor, Fritz Dietrich Altmann, veterinář, zoolog a specialista na drobné savce, ví přesně, co zakrslí králíci potřebují.

približná cena:150,-Sk

strán:64

vydáva edícia:Domácí mazlíček

 

Obrazek

 

 

 O titule

Vám aj vašim deťom je určená táto praktická príručka pre začínajúcich chovateľov. Bude pre vás neoceniteľným pomocníkom, v ktorom môžete nájsť množstvo užitočných rád o tom, ako králika chovať, kŕmiť alebo čo robiť v prípade choroby. Názorný a poučný text dopĺňa veľké množstvo fotografií.

cena:100,-Sk

strán:31

edícia:Býva s nami

 

Obrazek

 

 O titule

Praktická příručka pro mladé chovatele. Zabývá se chovem králíka, který se stává oblíbeným domácím společníkem. Kniha je psána jednoduchým a srozumitelným způsobem přístupným i malým dětem, které většinou dostanou malého kamaráda na starost. Doprovázeno velkým množstvím barevných fotografií.

cena:  104,-Sk

edícia:Bydlí s námi

strán:32

Obrazek

 

 O titule

 Další z řady chovatelských příruček řady Jak na to přichází s návodem, jak doma chovat tentokrát zakrslého králíka. Zkušené rady (a to nejen dětem), množství informací a jako vždy obrazová příloha, to vše opět přináší naše kniha.

cena:150,-Sk

strán:64

----------------------------------------------------------------------

Thakže thieto knihy Vám vrelo odporúčam,a preto som ich sem dala.Sú k nej napísané aj detaily,koľko strán,cena a vydavateľtvo.Tieto knižky môžete zohnať vo všetkých kníhkúpectvák alebo internetových obchodox.